UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dyzio - Dyzio- z całym szacunkiem ale gadasz farmazony. Ledwo co wygrywają ze spadkowiczem a od środka tabeli w górę dostają lanie. I co z tego że zagrają w barażach jak nie mają szans. Smutne ale prawdziwe. Naprawdę szkoda tej drużyny, bo Elbląg powinien grać na zapleczu ekstraklasy już dawno, temu smutnemu miastu to już się należy od kilku sezonow


Anuluj