Wybrany wątek opinii

Dziwne, jak Pani wyprzedzała auto na przejściu dla pieszych - tuż za radiowozem, który zatrzymałem, i oczywiście w lusterku nic nie widział, bo nie zawsze patrzą w lusterka. Po wezwaniu na komendę w celu zeznania (bo Pani się nie przyznała), dowiedziałem się iż: pobliski monitoring nic nie uchwycił gdyż jest źle ustawiony (norma w tym mieście), a pozatym to owa Pani nie ma pkt. a ja miałem wtedy ich 16 więc raczej to ja stwarzam zagrożenie, a wogóle to Pani musiała na przesłuchanie przyjechać ze Sztumu - i nawet jak wyprzedzała, to sprawę umarzają - bo to dla niej już dotkliwa kara. Tak było kilka lat temu - nie ściemniam. A przypomnę, że według taryfikatora wyprzedzanie na przejściu jest jednym z najgorszych i najbardziej niebezpiecznych wykroczeń na drodze, dla tego grozi za to 10 pkt. oraz 500pln.
Ciekawski (2020.11.16)
@Ciekawski - taki mądry jesteś to skąd te 16 punktów
(2020.11.16)
@Ciekawski - Bzdury piszesz. ..
Kapitan Bomba (2020.11.16)
Co za różnica skąd?? Popełniłem wykroczenie, więc otrzymałem mandat i punkty, nie ściemniałem nie prosiłem by tylko pouczyli. A jeśli dziennie robisz ok. 250 km dzień w dzień od pon. do pt. - to ciężko mandatu nie wyłapać, szczególnie jak 7 przed remontem była naszpikowana terenem zabudowanym i ograniczeniami - nieoszukujmy się jeśli jedziemy przepisowo to zaraz za nami sznur aut i flustracja innych kierowców. A tak szczerze teraz trochę wydoroślałem i jeżdżę w mieście maks 60 km/h (na liczniku), a i na S duże prędkości mnie już nie kręcą.
Ciekawski (2020.11.16)
Powrót do komentarzy