A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
an rondzie nigdy nie skrecasz w lewo.
Jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili
@Wprowadzić_badania - Sie ciesz że podpisać się jeszcze umiał.
@Wprowadzić_badania - Jakoś na całym cywilizowanym świecie, starsi nie przeszkadzają, w Polsce niepokoją młodych śmigajacych.
Co za agresywny frustrat ten instruktor, zamknąć go bo stwarza zagrożenie dla ludzi
A co za cymbał cię tak uczył że dojeżdżając do ronda włączasz lewy kierunek?masz inną możliwość jak tylko jechać w prawo? NIE!!! Więc po co go włączasz?no chyba że chcesz zasygnalizować jadącemu po rondzie(po twojej lewej)że chcesz mu walnąć czołówkę
Przeważnie L jeżdżą katastrofalnie. Ludzie chcą normalnym tempem jechać a L 10/h szok. slimak by szybciej jechał. Inni też jeżdżą okropnie. stare dziadki. 30 latki znowu nieprzemyślane manewry robią. A kobiety to całkiem złe.
Komentarze troli internetowych którzy najmądrzejsi we wszystkim. Kłótnia na poziomie dziecka w wieku 10 lat o kierunkowskaz na rondzie albo czy zrobił to instruktor nerwowo czy spokojnie. Powinien mu zabrać kluczyki, wezwać policję, lawetę i na powtórny egzamin kierowcę z seata skierować. Uratował życie i durniowi z seata i komuś w kogo by taki dureń uderzył jadąc pod prąd.
@Juliane - Z zabójcami trzeba krótko. Poszukaj sobie po necie ofiar takich "starszych dziadków".
nie bądź taki szybki bill