UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pfff mógł go jeszcze pobić!! No ludzie co za agresja!! Kto w Seacie? Starszy dziadek? Trochę kultury. .. zresztą widzę jak instruują nowych kierowców w elblagu- tak, że wjeżdżając na rondo włączają kierunkowskaz! Jakieś nowe przepisy? Bo w Gdańsku jakoś tego nie widzę
Juliane