Wybrany wątek opinii
Brawo dla instruktora!
Do moderacji
Odpowiedz
77
6
Srawo nie brawo
Do moderacji
Odpowiedz
7
68
Brawo? Tak naprawdę pozostawienie auta na środku w którym siedziała kurstantka również było niebezpieczne. Wystarczy, że ktoś z jadących na wprost z prawego pasa zahaczyłby o auto i tragedia gotowa. Mógł postawić auto na środku pasa do skrętu w prawo, a nie zjeżdzać blisko tamtego pasa na wprost.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Do Trybunału Konstytucyjnego. Instruktor policjanta kolega. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
0