Wybrany wątek opinii

Brawo dla instruktora!
(2020.11.16)
Srawo nie brawo
......... (2020.11.16)
Brawo? Tak naprawdę pozostawienie auta na środku w którym siedziała kurstantka również było niebezpieczne. Wystarczy, że ktoś z jadących na wprost z prawego pasa zahaczyłby o auto i tragedia gotowa. Mógł postawić auto na środku pasa do skrętu w prawo, a nie zjeżdzać blisko tamtego pasa na wprost.
(2020.11.16)
Do Trybunału Konstytucyjnego. Instruktor policjanta kolega. ..
(2020.11.16)
Powrót do komentarzy