UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale dla niektórych trzymanie się prawa sztywno jest ważniejsze od wygody i bezpieczeństwa. Np. ostatnio zwrócono mi uwagę, gdy wyprzedzałem rowerzystę użyłem kierunkowskazów mimo, że nie zmieniałem pasa. I po co?? Odpowiedziałem, że dla bezpieczeństwa by z tyłu widzieli, że "coś"jest na drodze lub w jej pobliżu co potencjalnie może powodować zagrożenie.