Wybrany wątek opinii
A nie można było spokojniej ?
Do moderacji
Odpowiedz
32
60
spokojniej?
l mógł pozabijać nie jedną istotę
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
pewnie ze mozna spokojniej, mozna polazac wszystkim, za to jak parkuja, ,lamia przepisy, potem trupy w rowach leza, nie zal mi tego typa co sie pomyli, zal mi innych uczestnikow ktorych zycie naraza
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
A nie można było jechać zgodnie z przepisami? Gdy będziesz miał czołówkę z takim idiotą to go zapytaj - czy niemógłby spokojniej jechać. Ģłąb broni głąba
Do moderacji
Odpowiedz
1
1