Wybrany wątek opinii

A nie można było spokojniej ?
(2020.11.16)
spokojniej? l mógł pozabijać nie jedną istotę
xone (2020.11.16)
pewnie ze mozna spokojniej, mozna polazac wszystkim, za to jak parkuja, ,lamia przepisy, potem trupy w rowach leza, nie zal mi tego typa co sie pomyli, zal mi innych uczestnikow ktorych zycie naraza
(2020.11.16)
A nie można było jechać zgodnie z przepisami? Gdy będziesz miał czołówkę z takim idiotą to go zapytaj - czy niemógłby spokojniej jechać. Ģłąb broni głąba
Kolimberek (2020.11.16)
Powrót do komentarzy