UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale dla niektórych trzymanie się prawa sztywno jest ważniejsze od wygody i bezpieczeństwa. Np. ostatnio zwrócono mi uwagę, gdy wyprzedzałem rowerzystę użyłem kierunkowskazów mimo, że nie zmieniałem pasa. I po co?? Odpowiedziałem, że dla bezpieczeństwa by z tyłu widzieli, że "coś"jest na drodze lub w jej pobliżu co potencjalnie może powodować zagrożenie.