UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pfff mógł go jeszcze pobić!! No ludzie co za agresja!! Kto w Seacie? Starszy dziadek? Trochę kultury. .. zresztą widzę jak instruują nowych kierowców w elblagu- tak, że wjeżdżając na rondo włączają kierunkowskaz! Jakieś nowe przepisy? Bo w Gdańsku jakoś tego nie widzę

Juliane

Anuluj