UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwne, jak Pani wyprzedzała auto na przejściu dla pieszych - tuż za radiowozem, który zatrzymałem, i oczywiście w lusterku nic nie widział, bo nie zawsze patrzą w lusterka. Po wezwaniu na komendę w celu zeznania (bo Pani się nie przyznała), dowiedziałem się iż: pobliski monitoring nic nie uchwycił gdyż jest źle ustawiony (norma w tym mieście), a pozatym to owa Pani nie ma pkt. a ja miałem wtedy ich 16 więc raczej to ja stwarzam zagrożenie, a wogóle to Pani musiała na przesłuchanie przyjechać ze Sztumu - i nawet jak wyprzedzała, to sprawę umarzają - bo to dla niej już dotkliwa kara. Tak było kilka lat temu - nie ściemniam. A przypomnę, że według taryfikatora wyprzedzanie na przejściu jest jednym z najgorszych i najbardziej niebezpiecznych wykroczeń na drodze, dla tego grozi za to 10 pkt. oraz 500pln.
Ciekawski