A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bo to nie było w terenie zabudowanym.
Cóż za pełna elokwencji wypowiedź, zapewne jakiegoś domorosłego prawnika po uniwersytetach internetowych. Szkoda tylko żeś się chłopino napocił a wyprodukowałeś stek bzdur.
A jak zmierzą prędkość jadąc na sygnałach? Radiowozy cywilne są po to aby działać pod względnym ukryciem. Gdyby tylko włączyli sygnały to Mercedes by zwolnił i nie udałoby się zmierzyć jego przekroczone prędkości.
Nie czepiać się policji, robią swoja robotę i to robią dobrze, od tego są a podatnik im za to płaci, karać piratów drogowych, porządek musi być !
I co, już znalazłeś i wysłałeś? Czy tylko poszczekałeś jak zawsze?
Nie obchodzi mnie to, po to są przepisy by je respektowali również oni. A po tym jak by włączyli sygnały kierowca mercrdesa zatrzymałby się odrazu - a tak to oni powodowali że jechał więcej czasu stwarzając zagrożenie co za tym idzie również i oni stworzyli owe zagrożenie. I to pokazuje, że liczy się kasa nie bezpieczeństwo.
kiedy monitoring w psiej budzie?????
Nie no jasne na S stworzył ogromne zagrożenie. Jak dla mnie takie newsy to tylko podniecanie się "furami", bez różnicy czy zatrzymają jadącego 170 km/h czy 220 km/h nie pisać wcale albo o każdym takim przypadku.
ooo, jest i jakiś zupełnie niewinny i poszkodowany na komendzie, a to przecież taki dobry chłopak był i mało pił, buahaha
suweren w szarży tumańskiej - typowy elblongowy objaw kliniczny - głupota +