46
27.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bo 50 km tyczy się tylko terenu zabudowanego
Przemo846 (2016.12.28)
tak czy inaczej, uważam, że za jazdę z szybkością 200 km/g po polskich drogach powinna obowiązywać dodatkowa opłata 20.000 zł, przeznaczona na fundusz opieki nad poszkodowanymi w wypadkach.
(2016.12.28)
a ja żądam dodatkowej opłaty 50 000 zł za czytanie takich idiotyzmów. .. co Ty chcesz od polskich dróg ? te 200 km/h mercedesem nie jechał po wiejskim szutrze
imponderabilia (2016.12.28)
Nie ma z czego robić sensacji a no tak w Elblągu nic się nie dzieje i portal nie ma się czym zajmować tylko kierowcą który jechał 200 tak jak 40 % kierowców. Ale koło Elbląga no nie.
Pawel 33333 (2016.12.28)

info

2  
  0
To po co robią i sprzedają takie szybkie auta?
(2016.12.28)
Hej ziomale czy ktoś ścigał juz berlinka powyżej 300?
(2016.12.28)

info

1  
  2
Moja hayabusa idzie 350
(2016.12.28)
A potem się budzisz.
(2016.12.28)
200 km/h na S7 to żadna prędkość. Było w miarę luźno, dobre bezpieczne auto, w czym problem? Robicie sensacje z niczego.
(2016.12.28)

info

3  
  1
Jak to W Elblągo nic się nie dzieje ? Niedawno ktoś potrącił na ulicy kundla który biegał po mieście luzem, kundel niestety zmarł w drodze do szpitala ale sprawą zajęła się policja, ABW a podobno miał być nawet sam Maciarewicz, wie ktoś coś więcej na ten temat, bo sprawa była dość głośna ?
(2016.12.28)