Wybrany wątek opinii

A jadący w radiowozie policjanci kiedy włączyli sygnały?? Od momentu przekroczenia 120 km/h do momentu kiedy jechali bez sygnałów świetlnych i dźwiękowych, również popełnili wykroczenie. Przy drugi zdarzeniu reakcja skody bardzo dobra, tylko ciekawe czy się przestraszył czy zrobił to świadomie.
(2016.12.27)
A jak zmierzą prędkość jadąc na sygnałach? Radiowozy cywilne są po to aby działać pod względnym ukryciem. Gdyby tylko włączyli sygnały to Mercedes by zwolnił i nie udałoby się zmierzyć jego przekroczone prędkości.
Policjante (2016.12.28)
Powrót do komentarzy