UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie obchodzi mnie to, po to są przepisy by je respektowali również oni. A po tym jak by włączyli sygnały kierowca mercrdesa zatrzymałby się odrazu - a tak to oni powodowali że jechał więcej czasu stwarzając zagrożenie co za tym idzie również i oni stworzyli owe zagrożenie. I to pokazuje, że liczy się kasa nie bezpieczeństwo.