Wybrany wątek opinii
A dlaczego kierowcy z woj. mazowieckiego nie zabrano prawa jazdy, przecież jechał z prędkością 215 km/godz czyli przekroczył o więcej niż 50 km/godz dozwoloną prędkość?
Do moderacji
Odpowiedz
16
29
@mkt - Znowu się zmieniło i nie zabierają już prawka.
Do moderacji
Odpowiedz
1
18
@mkt - przekroczył ale nie w terenie zabudowanym, kodeks się kłania 🚔
Do moderacji
Odpowiedz
29
4
Gdyż przepis ten obowiązuje w terenie zabudowanym
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Bo to nie było w terenie zabudowanym.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Bo 50 km tyczy się tylko terenu zabudowanego
Do moderacji
Odpowiedz
1
0