Wybrany wątek opinii

A dlaczego kierowcy z woj. mazowieckiego nie zabrano prawa jazdy, przecież jechał z prędkością 215 km/godz czyli przekroczył o więcej niż 50 km/godz dozwoloną prędkość?
mkt (2016.12.27)
@mkt - Znowu się zmieniło i nie zabierają już prawka.
(2016.12.27)
@mkt - przekroczył ale nie w terenie zabudowanym, kodeks się kłania 🚔
bynio199 (2016.12.27)
Gdyż przepis ten obowiązuje w terenie zabudowanym
Gigo (2016.12.28)
Bo to nie było w terenie zabudowanym.
Łukasz Z. (2016.12.28)
Bo 50 km tyczy się tylko terenu zabudowanego
Przemo846 (2016.12.28)
Powrót do komentarzy