Wybrany wątek opinii

Ja mam gdzieś nagranych policyjnych bandytów jak mi wymusili i zmusili zjazd na pobocze w nieoznakowanym czarnym oplu insignią. Jechali za jakimś szaleńcem nie zważając że z na przeciwka jadą rodziny z dziećmi. Jak znajdę to wyślę do Olsztyna albo do KGP może wtedy zaczną myśleć że po drodze też jeżdżą ludzie
(2016.12.27)
To znajdź, wyślij i nie bij piany... Bo takim gadaniem robisz z siebie idiote
(2016.12.27)
I co, już znalazłeś i wysłałeś? Czy tylko poszczekałeś jak zawsze?
(2016.12.28)
Powrót do komentarzy