Wybrany wątek opinii
Ja mam gdzieś nagranych policyjnych bandytów jak mi wymusili i zmusili zjazd na pobocze w nieoznakowanym czarnym oplu insignią. Jechali za jakimś szaleńcem nie zważając że z na przeciwka jadą rodziny z dziećmi. Jak znajdę to wyślę do Olsztyna albo do KGP może wtedy zaczną myśleć że po drodze też jeżdżą ludzie
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
To znajdź, wyślij i nie bij piany... Bo takim gadaniem robisz z siebie idiote
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
I co, już znalazłeś i wysłałeś? Czy tylko poszczekałeś jak zawsze?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0