UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak zmierzą prędkość jadąc na sygnałach? Radiowozy cywilne są po to aby działać pod względnym ukryciem. Gdyby tylko włączyli sygnały to Mercedes by zwolnił i nie udałoby się zmierzyć jego przekroczone prędkości.
Policjante