UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak zmierzą prędkość jadąc na sygnałach? Radiowozy cywilne są po to aby działać pod względnym ukryciem. Gdyby tylko włączyli sygnały to Mercedes by zwolnił i nie udałoby się zmierzyć jego przekroczone prędkości.

Policjante

Anuluj