A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja mam gdzieś nagranych policyjnych bandytów jak mi wymusili i zmusili zjazd na pobocze w nieoznakowanym czarnym oplu insignią. Jechali za jakimś szaleńcem nie zważając że z na przeciwka jadą rodziny z dziećmi. Jak znajdę to wyślę do Olsztyna albo do KGP może wtedy zaczną myśleć że po drodze też jeżdżą ludzie
i jak zwykle bolid młodzieży wiejskiej w roli głównej
kierowca bmw, jestes typowym pustakiem.
A jadący w radiowozie policjanci kiedy włączyli sygnały?? Od momentu przekroczenia 120 km/h do momentu kiedy jechali bez sygnałów świetlnych i dźwiękowych, również popełnili wykroczenie.
Przy drugi zdarzeniu reakcja skody bardzo dobra, tylko ciekawe czy się przestraszył czy zrobił to świadomie.
To znajdź, wyślij i nie bij piany... Bo takim gadaniem robisz z siebie idiote
Jakiś czas temu uruchomili adres gdzie można przesyłać filmiki z wykroczeń. Jakież było ich zaskoczenie jak większość dotyczyła policji,
Mógł docisnąć do 250 i sprawdzić czy dojdą
Gdyż przepis ten obowiązuje w terenie zabudowanym
Kierowca pojazdu nieoznakowanego, należącego do POLICJI popełnił wykroczenie w postaci przekroczenia dozwolonej prędkości. Dowodem w nniejszej sprawie jest materiał wideo, zarejestrowany przez urządzenie rejestrujące prędkość pojazdu w którym jest zainstalowane takie urządzenie, oraz prezentuje to na wyświetlaczu ( monitor). Pojazd w chwili wskazanej na materiale wideo, nie był pojazdem uprzywilejowanym w mysl rozumienia prawa o ruchu drogowym, a tym samym kierowca tegoz pojazdu jest zobowiązany do przestrzegania zasad w ruchu drogowym. W tym konkretnym [przypadku, to nie pojazd widoczny na materiale wideo popełnił wykroczenie, a jedyna wina udowodniona w materiale wideo to bezsporna wina kierowcy pojazdu wyposazonego w wideorejestrator z pomiarem prędkości. Dlatego na podstawie wskazanej powyżej, kierowca pojazdu z wideorejestratorem musi zostać ukarany mandatem karnym.
Ty powyżej to też jeździsz bolidem młodzieży wiejskiej - twoje IQ ciebie do tego upoważnia