UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie czepiać się policji, robią swoja robotę i to robią dobrze, od tego są a podatnik im za to płaci, karać piratów drogowych, porządek musi być !
Nie czepiać się policji, robią swoja robotę i to robią dobrze, od tego są a podatnik im za to płaci, karać piratów drogowych, porządek musi być !