UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ooo, jest i jakiś zupełnie niewinny i poszkodowany na komendzie, a to przecież taki dobry chłopak był i mało pił, buahaha
ooo, jest i jakiś zupełnie niewinny i poszkodowany na komendzie, a to przecież taki dobry chłopak był i mało pił, buahaha