59
09.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja się pytam gdzie są piesze patrole po zmroku w takich miejscach jak Bałuckego, Zawada, Stare Miasto, Malborska ??? Bo mam wrażenie że w policji i niepotrzebnej straży miejskiej mamy tylko nieudaczników, leni i wygodnisiów grzejących 4 litery w ciepłych autach.
Bobola (2016.12.09)
Nawet Stonoga boi się przyjechać :-)
L4 (2016.12.09)

info

2  
  1
a oni siedzą sobie w komisji bezpieczeństwa, popiją kawki, pojedzą ciasteczek i guzik z tego, radna nieporadna Marysia tylko lansik i nic więcej
(2016.12.09)

info

9  
  0
Dokładnie. Jest bezradna - beznadziejna. Sam kilkakrotnie dzwoniłem do nich w tej sprawie.
(2016.12.09)
Właśnie. Jak to możliwe że całkiem legalnie działa sklep z dopalaczami?
(2016.12.09)

info

14  
  0
a gdzie sa ich rodzice co
(2016.12.09)

info

7  
  0
No jak gdzie??? Teraz jest koniec roku i nadrabiaja mandaty ... Wystarczy sie rozejrzec jak co chwila zatrzymuja samochody... Co roku mozna zaobserwowac nasilone nagonki na kierowcow!!! Statystyki wzrosna do konca roku !...
Jaman (2016.12.09)
a to jest ta marysia od 7 krasnoludkow
(2016.12.09)

info

5  
  0
@maroooo_78 - To odpowiedz mądrze, po co w ogóle tego jointa palić?
mm263 (2016.12.09)
Bandyckie miasto. Policjanci do roboty... panie Komendancie pogonić towarzystwo a nie lans i statystyki.
(2016.12.09)

info

6  
  0