UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja się pytam gdzie są piesze patrole po zmroku w takich miejscach jak Bałuckego, Zawada, Stare Miasto, Malborska ??? Bo mam wrażenie że w policji i niepotrzebnej straży miejskiej mamy tylko nieudaczników, leni i wygodnisiów grzejących 4 litery w ciepłych autach.

Bobola

Anuluj