Dźgnięty w plecy na środku ulicy (aktualizacja)

59
09.12.2016
Dźgnięty w plecy na środku ulicy (aktualizacja)
W czwartek (8 grudnia), około godz. 21, młody mężczyzna został ugodzony ostrym narzędziem w okolicy lędźwi. Według świadków zdarzenia leżał na środku ul. Bałuckiego. Mężczyzna przeżył i jak wyjaśnia podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu, jego stan jest stabilny. 
- Byłem tam dwie minuty po zdarzeniu, zobaczyłem mężczyznę leżącego na środku ulicy. Jęczał, zwijał się, mówił, że nie może się ruszać. Pogotowie i policja przyjechały po kilku minutach – mówił świadek zdarzenia. - Jak go podnieśli, widać było krew.
   Zdarzenie potwierdza podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. 
   - Był to ok. 30- letni mężczyzna, został zraniony ostrym narzędziem w okolicy lędźwi. Został przewieziony do szpitala, jego stan nie zagraża życiu i zdrowiu – wyjaśnił podkom. Nowacki.
   Funkcjonariusze w rozmowie z poszkodowanym potwierdzili, że wychodził ze sklepu, w którym sprzedawany jest "asortyment kolekcjonerski". Policjanci szukają sprawców, mają również przejrzeć monitoring miejski, który ma pomóc ich znaleźć. 
   
    
mw

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co na to, co się ostatnio dzieje w Elblągu, władze miasta i Radni. Zwłaszcza Ci. .. .co bardzo lansują się w prymitywnych w konkursach " SKUTECZNOŚCI " ! ?
LSD (2016.12.08)

info

52  
  4
Ponoć. .. .rozpoczęli kampanię prezydencką na naczelnego miasta. ; ) : )
(2016.12.08)

info

12  
  3
Bo tu nie musi być bezpiecznie, ważne są tylko statystyki. Co chwile się czyta, że kogoś napadli/okradli i zawsze są to osoby które mają takich wykroczeń dziesiątki - dlaczego takiej osoby się nie zamyka ? bo lepiej w statystykach wygląda jak się taką osobę zatrzyma 20 razy niż jak się zatrzyma 1 raz i zamknię na kilka lat. Zamyka się ich dopiero jak kogoś zabiją lub usiłują zabić. .. Ale ważne, że statystyki są dobre.
tajnyy (2016.12.08)
Na bałuckiego jest sklep z dopalaczami, może zdjęcie dołączyć jak to wygląda??? Sklep oczywiście działa legalnie bez zastrzeżeń, podobno policja jest bezradna.
Kinga2 (2016.12.08)
Oni patrona miasta wola wybierać jak postawić w takich ciemnych punktach miasta jak ul Baluckiego monitoring. No tak. Pruszak i ferajna maja podniete z patrona św Mikołaja..... Kur.... Gdzie ja żyję?
Qwertyuiop (2016.12.08)

info

50  
  4
Trzeba dodać że zajście miało miejsce pod sklepem z dopalaczami
(2016.12.08)

info

46  
  0
No i dobrze, niech się zabijają, dźgają, a w statystykach Elbląg taki "bezpieczny". Właśnie mamy na załączonym obrazku, jak to u nas "bezpiecznie" :(
ksawe (2016.12.08)

info

25  
  4
Sklep z dopalaczami przy przedszkolu... Juz jeden na zawadzie zabił matkę, bo "słyszał glosy". Co jeśli pewnego dnia ktoś pod wplywem narkotyków wbiegnie do przedszkola i dojdzie do tragedii? Szkoda, że służby umywają ręce...
abq (2016.12.08)

info

57  
  0
Burdel w mieście ul jeszcze?! Może to ten Piotr u.? Bandzior którego wypuścił prokurator? Bandzior którego bronił portek?
opus (2016.12.08)

info

11  
  4
Zamknijcie dopalacze, otwórzcie serca! Amen.
jaro_zwd (2016.12.08)

info

37  
  1