Wybrany wątek opinii

Młodzi tak plują na tą komunę, na stadionie krzyczą że na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści, ale za PRL-u ziółko było legalne, bo nie było ustawy tego zakazującej. Do władzy dorwały się solidaruchy (obecne PO, PiS) i jakieś kużwa dopalacze sprzedają dzieciom. .. nawet jak SLD rządziło (czasy premiera Oleksego i Cimoszewicza) to jeszcze nie było tej ustawy zakazującej ziela. Przypomnijcie se lata 90-te w PL jak to fajnie bylo na ławce jointa spalić na legalu.
maroooo_78 (2016.12.08)
@maroooo_78 - To odpowiedz mądrze, po co w ogóle tego jointa palić?
mm263 (2016.12.09)
@mm263 - Żeby się uzależnić i wypalić sobie resztki mózgu, a potem biegać z nożami i atakować przechodniów.
(2016.12.09)
@maroooo_78 - Przeciez to kwach spenalizowal tracker gosciu
Znawca99 (2016.12.09)
Powrót do komentarzy