Wybrany wątek opinii

Ja się pytam gdzie są piesze patrole po zmroku w takich miejscach jak Bałuckego, Zawada, Stare Miasto, Malborska ??? Bo mam wrażenie że w policji i niepotrzebnej straży miejskiej mamy tylko nieudaczników, leni i wygodnisiów grzejących 4 litery w ciepłych autach.
Bobola (2016.12.09)
No jak gdzie??? Teraz jest koniec roku i nadrabiaja mandaty ... Wystarczy sie rozejrzec jak co chwila zatrzymuja samochody... Co roku mozna zaobserwowac nasilone nagonki na kierowcow!!! Statystyki wzrosna do konca roku !...
Jaman (2016.12.09)
Powrót do komentarzy