A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
i dlatego jak wychodzę na miasto to zawsze pod kurtkę na plecy zakładam sobie stalową blachę, ...czuję się dzięki temu prostemu zabiegowi bezpiecznie
Jak to? To "komisja bezpieczeństwa" z radną Marysią K. nie zaradziła temu zdarzeniu?
Młodzi tak plują na tą komunę, na stadionie krzyczą że na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści, ale za PRL-u ziółko było legalne, bo nie było ustawy tego zakazującej. Do władzy dorwały się solidaruchy (obecne PO, PiS) i jakieś kużwa dopalacze sprzedają dzieciom. .. nawet jak SLD rządziło (czasy premiera Oleksego i Cimoszewicza) to jeszcze nie było tej ustawy zakazującej ziela. Przypomnijcie se lata 90-te w PL jak to fajnie bylo na ławce jointa spalić na legalu.
Ale..... przecież miało nie być dopalaczy , gdzie ta " skuteczność "
może Stonoga z gimbopatologią znowu przyjedzie?
wyspianskiego jest za blisko baluckiego.
może Stonoga z gimbopatologią znowu przyjedzie?
Co jeszcze musi się wydarzyć, żeby odpowiednie organy zareagowały? Jeszcze nie tak dawno ten sam sklep miescil sie przy komisariacie na królewieckiej. Może w zamian za zmiane lokalizacji, wlasciciele mieli być nietykalni.. Jedno jest pewne, dopóki ten sklep istnieje, nikt nie może czuć się bezpieczny, w okolicy wzrasta liczba przestepstw popelnionych przez osoby pod wplywem narkotyków. Ile jeszcze ludzi ma zginąć czy ucierpieć przez tych narkomanów? Temat za trudny, by zajęły się nim policja i wladze miasta... Najlatwiej umywać ręce i pilnować swoich stołków
A niektorzy mysla, ze jak sie nie zgodza na imigrantow, to takie historie sie nie beda zdarzac. A ty prosze: rodzimi bandyci
A poilcja jak zwykle nałga że miasto jest bezpieczne i cieszy się zaufaniem.