A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Elblag coraz większą patologią społeczną. Coraz więcej burd i kryminalnych zagadek. Pytanie czy nowo wybudowany tak na bogato sąd coś zmieni.myślę że nie bo korupcja w elblaskich sądach jest chyba największą w kraju.
W zależności od tego, kto jakie funkcje pełni w Radzie, takie otrzymuje wynagrodzenie. I tak przewodniczący Rady Miejskiej otrzymuje 100 proc. tak zwanej podstawy, czyli 2 649,69 zł, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej oraz przewodniczący komisji stałych 85 proc. tej kwoty, czyli 2 252,24 zł, wiceprzewodniczący komisji stałych 60 proc. - 1589,81 zł, a radni "bezfunkcyjni" 45 proc. podstawy, czyli 1192,36 zł. na. .. rękę !
nie ma mojego komentarza, co za dno! cenzura na portelu jest zatrwazajaca!
Wykupił wsZystkie dopalacze a reszta nie miała i mu zabrali
Gdyby bylo wiecej patroli policji nie bylo by tego syfu zwwlaszcza ze dopalacze funkcionuja strach isc w dzien tamtedyva co mowic wieczorem zwlaszcza ze dzieci do szkoly chodza strach puszczac je same niech policja wkoncu cos z tym zrobi anie rozklada rece bo jest bezradna czlowiek powinien czuc sie bezpieczny a nie rozgladac sie wpkul siebie zeby nie zarobic czyms ciezkim w glowe
Elbląg to większość PATOLUSY bez pracy bez pięniedzy Niedługo odizolują to miasto jak 13 dzielnice w pewnym filmie
Wezwijcie waszego trybuna Stonogę, elblongi. On to wyjaśni.
Gdyby bylo wiecej patroli policji nie bylo by tego syfu zwwlaszcza ze dopalacze funkcionuja strach isc w dzien tamtedyva co mowic wieczorem zwlaszcza ze dzieci do szkoly chodza strach puszczac je same niech policja wkoncu cos z tym zrobi anie rozklada rece bo jest bezradna czlowiek powinien czuc sie bezpieczny a nie rozgladac sie wpkul siebie zeby nie zarobic czyms ciezkim w glowe
@tajnyy - Trzeba zorganizować straż sąsiedzką :D i patrolować wieczorami samemu ulice i zgarniać patologię :D wyposażyć się w wiatrówki, pałki teleskopowe, kastety i takie tam :D jak władze wypuszczają przestępców na wolność :) co z tego, że policja złapie jak następnego dnia złapani są wolni ? porażka systemu.
Patola elbląska to już jest słynna w całej Polsce!!!!