UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja się pytam gdzie są piesze patrole po zmroku w takich miejscach jak Bałuckego, Zawada, Stare Miasto, Malborska ??? Bo mam wrażenie że w policji i niepotrzebnej straży miejskiej mamy tylko nieudaczników, leni i wygodnisiów grzejących 4 litery w ciepłych autach.
Bobola