UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No jak gdzie??? Teraz jest koniec roku i nadrabiaja mandaty ... Wystarczy sie rozejrzec jak co chwila zatrzymuja samochody... Co roku mozna zaobserwowac nasilone nagonki na kierowcow!!! Statystyki wzrosna do konca roku !...

Jaman