Wybrany wątek opinii
Na bałuckiego jest sklep z dopalaczami, może zdjęcie dołączyć jak to wygląda??? Sklep oczywiście działa legalnie bez zastrzeżeń, podobno policja jest bezradna.
Do moderacji
Odpowiedz
55
2
Dokładnie. Jest bezradna - beznadziejna. Sam kilkakrotnie dzwoniłem do nich w tej sprawie.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
Gdyby bylo wiecej patroli policji nie bylo by tego syfu zwwlaszcza ze dopalacze funkcionuja strach isc w dzien tamtedyva co mowic wieczorem zwlaszcza ze dzieci do szkoly chodza strach puszczac je same niech policja wkoncu cos z tym zrobi anie rozklada rece bo jest bezradna czlowiek powinien czuc sie bezpieczny a nie rozgladac sie wpkul siebie zeby nie zarobic czyms ciezkim w glowe
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Gdyby bylo wiecej patroli policji nie bylo by tego syfu zwwlaszcza ze dopalacze funkcionuja strach isc w dzien tamtedyva co mowic wieczorem zwlaszcza ze dzieci do szkoly chodza strach puszczac je same niech policja wkoncu cos z tym zrobi anie rozklada rece bo jest bezradna czlowiek powinien czuc sie bezpieczny a nie rozgladac sie wpkul siebie zeby nie zarobic czyms ciezkim w glowe
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Kinga2 - Najgorzej, że taka popularność tego sklepu z dopalaczami, ile razy tamtędy nie przechodzę to zawsze ktoś tam wchodzi, a potem słychać tylko jak drze ryja za blokiem.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0