Wybrany wątek opinii

Na bałuckiego jest sklep z dopalaczami, może zdjęcie dołączyć jak to wygląda??? Sklep oczywiście działa legalnie bez zastrzeżeń, podobno policja jest bezradna.
Kinga2 (2016.12.08)
Dokładnie. Jest bezradna - beznadziejna. Sam kilkakrotnie dzwoniłem do nich w tej sprawie.
(2016.12.09)
Gdyby bylo wiecej patroli policji nie bylo by tego syfu zwwlaszcza ze dopalacze funkcionuja strach isc w dzien tamtedyva co mowic wieczorem zwlaszcza ze dzieci do szkoly chodza strach puszczac je same niech policja wkoncu cos z tym zrobi anie rozklada rece bo jest bezradna czlowiek powinien czuc sie bezpieczny a nie rozgladac sie wpkul siebie zeby nie zarobic czyms ciezkim w glowe
rebeka (2016.12.09)
Gdyby bylo wiecej patroli policji nie bylo by tego syfu zwwlaszcza ze dopalacze funkcionuja strach isc w dzien tamtedyva co mowic wieczorem zwlaszcza ze dzieci do szkoly chodza strach puszczac je same niech policja wkoncu cos z tym zrobi anie rozklada rece bo jest bezradna czlowiek powinien czuc sie bezpieczny a nie rozgladac sie wpkul siebie zeby nie zarobic czyms ciezkim w glowe
rebeka (2016.12.09)
@Kinga2 - Najgorzej, że taka popularność tego sklepu z dopalaczami, ile razy tamtędy nie przechodzę to zawsze ktoś tam wchodzi, a potem słychać tylko jak drze ryja za blokiem.
(2016.12.19)
Powrót do komentarzy