UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No jak gdzie??? Teraz jest koniec roku i nadrabiaja mandaty ... Wystarczy sie rozejrzec jak co chwila zatrzymuja samochody... Co roku mozna zaobserwowac nasilone nagonki na kierowcow!!! Statystyki wzrosna do konca roku !...
Jaman