A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za co kierowca dostał mandat ? przecież to nie jego wina. Raz też mało co bym nie trzepnął idiotów idących nocą po jezdni bez odblasków na drodze otoczonej drzewami. Zauważyłem w ostatniej chwili i zdążyłem odbić. Małego tego, widząc nadjeżdżający samochód w ogóle nie zeszli z drogi. Wlepić mandaty policjantom za niesłuszne wystawienie mandatu dla kierowcy!!!
Pisząc o pouczeniu, na myśli było, że pieszych nie trzeba było od razu karać mandatami, a tu same hejty, ale społeczeństwo jest głupie, jak widać i stwierdzam, że nie ma co się użalać, trzeba było porządnie w nich przyfasolić :) Mandatów by nie było. Nie dogodzisz głupiemu narodowi :)
Coraz więcej zdarzeń drogowych na tej trasie. Jak zrobili s7 to jakiś czas był spokój ale niestety nie na długo. Ci wszyscy którzy codziennie korzystają z tej drogi wiedzą o co chodzi. W tym miejscu praktycznie pobocza nie istnieją a ludzie idący od przystanku 16-tki w tamtą stronę sa bardzo odważni. .. .
A moim zdaniem powinni odwołać się do sądu, z zaznaczeniem, że brak tam drogi dla pieszych, lub dyskryminacji pieszych, lub stworzenia zagrożenia dla życia- ze względu na brak odpowieniej drogi dla pieszych i zażadać odszkowania, za brak bezpiecznej drogi dla pieszych!!! I tak powinno być w całej PL!!!!! Ponieważ, wszędzie poza miastem, BRAK bezpiecznej drogi dla pieszych, do podmiejskich wiosek!!!!!
turban - sam jetes baranem, w dodatku chamem
"""" BRAK bezpiecznej drogi dla pieszych, do podmiejskich wiosek!!!!!""""-drogi nie podpisany, powiem ci że chciałbyś zapewne ruchomego, podgrzewanego, chodnika, ale się nie da!!! Pochodzę z tych okolic i często z rodzicami odwiedzaliśmy rodzinę w sąsiedniej wsi. Na widok jadącego samochodu schodziło się z drogi prawie do rowu. Nikt nie apelował o bezpieczne drogi, chodniki, każdy miał na karku mózg i myślał. No ale teraz jest wolność, każdy może chodzić jak chce, i chodzi buractwo prawie tyralierą zamiast gęsiego. O jakiej dyskryminacji pieszych ty mówisz -chyba że uważasz że brak rozumu to dyskryminacja prez P. Boga.
Ileż razy można pouczać? Jest obowiązek, każdy o nim wie, więc za co to pouczanie? Pouczanie nic nie daje, za to do rozumu przemawia mandacik.
Ta droga jest szalenie niebezpieczna, piesi mieli bardzo dużo szczęścia, że samochód jechał z normalna prędkością. Tam samochody szczególnie ciężarowe jeżdżą jak po trasie szybkiego ruchu. Pieszy w tej części podmiejskiej, gminnej Elbląga jest naprawdę dyskryminowany i traktowany jak intruz, Chodniki dla pieszych wybudowano 2 lata temu w Gronowie i częściowo do Nowiny, ale wcześniej nawet gdy szło się prawidłowo poboczem z odblaskami czy w "biały dzień" samochody ocierały się o pieszych, którzy uciekali do rowów niczym partyzanci. Tam panuje zwykłe chamstwo kierowców!