18
21.11.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za co kierowca dostał mandat ? przecież to nie jego wina. Raz też mało co bym nie trzepnął idiotów idących nocą po jezdni bez odblasków na drodze otoczonej drzewami. Zauważyłem w ostatniej chwili i zdążyłem odbić. Małego tego, widząc nadjeżdżający samochód w ogóle nie zeszli z drogi. Wlepić mandaty policjantom za niesłuszne wystawienie mandatu dla kierowcy!!!
GrubyZenek (2016.11.21)

info

6  
  0
Pisząc o pouczeniu, na myśli było, że pieszych nie trzeba było od razu karać mandatami, a tu same hejty, ale społeczeństwo jest głupie, jak widać i stwierdzam, że nie ma co się użalać, trzeba było porządnie w nich przyfasolić :) Mandatów by nie było. Nie dogodzisz głupiemu narodowi :)
(2016.11.21)
Coraz więcej zdarzeń drogowych na tej trasie. Jak zrobili s7 to jakiś czas był spokój ale niestety nie na długo. Ci wszyscy którzy codziennie korzystają z tej drogi wiedzą o co chodzi. W tym miejscu praktycznie pobocza nie istnieją a ludzie idący od przystanku 16-tki w tamtą stronę sa bardzo odważni. .. .
(2016.11.21)

info

3  
  0
A moim zdaniem powinni odwołać się do sądu, z zaznaczeniem, że brak tam drogi dla pieszych, lub dyskryminacji pieszych, lub stworzenia zagrożenia dla życia- ze względu na brak odpowieniej drogi dla pieszych i zażadać odszkowania, za brak bezpiecznej drogi dla pieszych!!! I tak powinno być w całej PL!!!!! Ponieważ, wszędzie poza miastem, BRAK bezpiecznej drogi dla pieszych, do podmiejskich wiosek!!!!!
(2016.11.21)

info

3  
  1
turban - sam jetes baranem, w dodatku chamem
(2016.11.21)

info

1  
  0
"""" BRAK bezpiecznej drogi dla pieszych, do podmiejskich wiosek!!!!!""""-drogi nie podpisany, powiem ci że chciałbyś zapewne ruchomego, podgrzewanego, chodnika, ale się nie da!!! Pochodzę z tych okolic i często z rodzicami odwiedzaliśmy rodzinę w sąsiedniej wsi. Na widok jadącego samochodu schodziło się z drogi prawie do rowu. Nikt nie apelował o bezpieczne drogi, chodniki, każdy miał na karku mózg i myślał. No ale teraz jest wolność, każdy może chodzić jak chce, i chodzi buractwo prawie tyralierą zamiast gęsiego. O jakiej dyskryminacji pieszych ty mówisz -chyba że uważasz że brak rozumu to dyskryminacja prez P. Boga.
(2016.11.21)

info

3  
  1
Ileż razy można pouczać? Jest obowiązek, każdy o nim wie, więc za co to pouczanie? Pouczanie nic nie daje, za to do rozumu przemawia mandacik.
(2016.11.21)
Ta droga jest szalenie niebezpieczna, piesi mieli bardzo dużo szczęścia, że samochód jechał z normalna prędkością. Tam samochody szczególnie ciężarowe jeżdżą jak po trasie szybkiego ruchu. Pieszy w tej części podmiejskiej, gminnej Elbląga jest naprawdę dyskryminowany i traktowany jak intruz, Chodniki dla pieszych wybudowano 2 lata temu w Gronowie i częściowo do Nowiny, ale wcześniej nawet gdy szło się prawidłowo poboczem z odblaskami czy w "biały dzień" samochody ocierały się o pieszych, którzy uciekali do rowów niczym partyzanci. Tam panuje zwykłe chamstwo kierowców!
(2016.11.22)

info

3  
  0