UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"""" BRAK bezpiecznej drogi dla pieszych, do podmiejskich wiosek!!!!!""""-drogi nie podpisany, powiem ci że chciałbyś zapewne ruchomego, podgrzewanego, chodnika, ale się nie da!!! Pochodzę z tych okolic i często z rodzicami odwiedzaliśmy rodzinę w sąsiedniej wsi. Na widok jadącego samochodu schodziło się z drogi prawie do rowu. Nikt nie apelował o bezpieczne drogi, chodniki, każdy miał na karku mózg i myślał. No ale teraz jest wolność, każdy może chodzić jak chce, i chodzi buractwo prawie tyralierą zamiast gęsiego. O jakiej dyskryminacji pieszych ty mówisz -chyba że uważasz że brak rozumu to dyskryminacja prez P. Boga.


Anuluj