UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za co kierowca dostał mandat ? przecież to nie jego wina. Raz też mało co bym nie trzepnął idiotów idących nocą po jezdni bez odblasków na drodze otoczonej drzewami. Zauważyłem w ostatniej chwili i zdążyłem odbić. Małego tego, widząc nadjeżdżający samochód w ogóle nie zeszli z drogi. Wlepić mandaty policjantom za niesłuszne wystawienie mandatu dla kierowcy!!!

GrubyZenek