UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moim zdaniem powinni odwołać się do sądu, z zaznaczeniem, że brak tam drogi dla pieszych, lub dyskryminacji pieszych, lub stworzenia zagrożenia dla życia- ze względu na brak odpowieniej drogi dla pieszych i zażadać odszkowania, za brak bezpiecznej drogi dla pieszych!!! I tak powinno być w całej PL!!!!! Ponieważ, wszędzie poza miastem, BRAK bezpiecznej drogi dla pieszych, do podmiejskich wiosek!!!!!