UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pisząc o pouczeniu, na myśli było, że pieszych nie trzeba było od razu karać mandatami, a tu same hejty, ale społeczeństwo jest głupie, jak widać i stwierdzam, że nie ma co się użalać, trzeba było porządnie w nich przyfasolić :) Mandatów by nie było. Nie dogodzisz głupiemu narodowi :)