Wybrany wątek opinii

Jakby nie można było zacząć po ludzku, od pouczenia. Ale nie, liczy się nabijanie kabony. Przykre :(
(2016.11.21)
A kogo chcesz pouczać i za co? Przecież od dawna każdy doskonale wie, że musi nosić odblaski.
(2016.11.21)
Pisząc o pouczeniu, na myśli było, że pieszych nie trzeba było od razu karać mandatami, a tu same hejty, ale społeczeństwo jest głupie, jak widać i stwierdzam, że nie ma co się użalać, trzeba było porządnie w nich przyfasolić :) Mandatów by nie było. Nie dogodzisz głupiemu narodowi :)
(2016.11.21)
Ileż razy można pouczać? Jest obowiązek, każdy o nim wie, więc za co to pouczanie? Pouczanie nic nie daje, za to do rozumu przemawia mandacik.
(2016.11.21)
Powrót do komentarzy