UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coraz więcej zdarzeń drogowych na tej trasie. Jak zrobili s7 to jakiś czas był spokój ale niestety nie na długo. Ci wszyscy którzy codziennie korzystają z tej drogi wiedzą o co chodzi. W tym miejscu praktycznie pobocza nie istnieją a ludzie idący od przystanku 16-tki w tamtą stronę sa bardzo odważni. .. .


Anuluj