Wjechał w grupę pieszych
fot. policja
21-letni mężczyzna kierujący osobowym volvo potrącił grupę pieszych idącą do pracy w stronę miejscowości Nowina. Na szczęście prędkość była nieduża i obyło się bez poważnych konsekwencji. Zarówno kierujący jak i piesi dostali mandaty. Przestrogą dla innych może być samo zdarzenie. Policja przypomina o obowiązku noszenia odblasków po zmroku poza terenem zabudowanym.