UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Coraz więcej zdarzeń drogowych na tej trasie. Jak zrobili s7 to jakiś czas był spokój ale niestety nie na długo. Ci wszyscy którzy codziennie korzystają z tej drogi wiedzą o co chodzi. W tym miejscu praktycznie pobocza nie istnieją a ludzie idący od przystanku 16-tki w tamtą stronę sa bardzo odważni. .. .