UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ileż razy można pouczać? Jest obowiązek, każdy o nim wie, więc za co to pouczanie? Pouczanie nic nie daje, za to do rozumu przemawia mandacik.
Ileż razy można pouczać? Jest obowiązek, każdy o nim wie, więc za co to pouczanie? Pouczanie nic nie daje, za to do rozumu przemawia mandacik.