UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ta droga jest szalenie niebezpieczna, piesi mieli bardzo dużo szczęścia, że samochód jechał z normalna prędkością. Tam samochody szczególnie ciężarowe jeżdżą jak po trasie szybkiego ruchu. Pieszy w tej części podmiejskiej, gminnej Elbląga jest naprawdę dyskryminowany i traktowany jak intruz, Chodniki dla pieszych wybudowano 2 lata temu w Gronowie i częściowo do Nowiny, ale wcześniej nawet gdy szło się prawidłowo poboczem z odblaskami czy w "biały dzień" samochody ocierały się o pieszych, którzy uciekali do rowów niczym partyzanci. Tam panuje zwykłe chamstwo kierowców!