UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta droga jest szalenie niebezpieczna, piesi mieli bardzo dużo szczęścia, że samochód jechał z normalna prędkością. Tam samochody szczególnie ciężarowe jeżdżą jak po trasie szybkiego ruchu. Pieszy w tej części podmiejskiej, gminnej Elbląga jest naprawdę dyskryminowany i traktowany jak intruz, Chodniki dla pieszych wybudowano 2 lata temu w Gronowie i częściowo do Nowiny, ale wcześniej nawet gdy szło się prawidłowo poboczem z odblaskami czy w "biały dzień" samochody ocierały się o pieszych, którzy uciekali do rowów niczym partyzanci. Tam panuje zwykłe chamstwo kierowców!