16
15.11.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To fakt :żyć i nie umierać! Też mam takiego sąsiada. Siedział do maja(5-6 miesięcy za kradzież rowera)kiedy wyszedł to z tej racji dostał jeszcze jakieś, ,dary'' a z GOPS-u w Markusach co miesiąc bierze po ok. 400zl jako bezrobotny. Ma ok. 40 lat i jak dotad pracą się nie pobródził. Nawet podczas tzw. wywiadu pani z gops-u zastała go w tzw. stanie po spożyciu, ale i to nic nie zmieniło. Rok temu mąż był ok. 3 miesiące bez pracy, więc poprosił GOPS o pomoc. .. .. dali 100zł
(2016.11.16)
Dramaturgia tego artykułu przyprawia o dreszcze. Alimenciarza złapali i wsadzili do pudła. Medale będą ? Odznaczenia ? Nominacje ? Awanse ? W świetle prawa to przyczynili się do niezaprzeczalnego faktu ponoszenia strat przez państwowy budżet. Utrzymanie tego człowieka przekroczy wielokrotnie koszt który on powinien ponieść. Ale nasi ustawodawcy są mądrzejsi i stwierdzają że więzienie go zmobilizuje. Resocjalizacja w zakładach karnych jest na takim poziomie, jak poziom mojej wiedzy na temat budowy urządzenia do lotu na Marsa. BRAWA !
(2016.11.16)
Nie wiem czy wiesz, ale alimenciarz idzie do pudła za uchylanie się od obowiązku łożenia alimentów a nie jest to zamiana kwoty na odsiadkę. Po wyjściu dług pozostaje i wciąż rośnie, odsiadka jest związana jedynie z uchylaniem się i jest to słuszne, doradzałbym jedynie przymusową pracę, gdyby nie fakt jeszcze bardziej kosztownej ochrony skazanych no chyba żeby jakaś fabryka przy ZK powstała)
(2016.11.16)
i powinna powstać, więzniowie powinny zarabiać na siebie. Kiedyś ZK elbląg miał tuczarnię świń w Tropach Elb ale zlikwidowali. Dlaczego niewiem?
(2016.11.16)
No na pewno jak wyjdzie po wyroku karany znajdzie solidną pracę i będzie płacił Alki. Dobre nasze prawo jest dziurawe jak nasze drogi a Rząd jest gromadą zachłannych Klownów.
Bonjur (2016.11.16)

info

0  
  0
uważasz, ze nie powinni nic robic? wtedy wszyscy przestana placic i zaplacisz 50 razy
kbomb (2016.11.19)