UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To fakt :żyć i nie umierać! Też mam takiego sąsiada. Siedział do maja(5-6 miesięcy za kradzież rowera)kiedy wyszedł to z tej racji dostał jeszcze jakieś, ,dary'' a z GOPS-u w Markusach co miesiąc bierze po ok. 400zl jako bezrobotny. Ma ok. 40 lat i jak dotad pracą się nie pobródził. Nawet podczas tzw. wywiadu pani z gops-u zastała go w tzw. stanie po spożyciu, ale i to nic nie zmieniło. Rok temu mąż był ok. 3 miesiące bez pracy, więc poprosił GOPS o pomoc. .. .. dali 100zł