Wybrany wątek opinii
W sumie bajka. Święta w ciepełku i beztrosko przezimuje a na wiosnę wyjdzie. Brawo Ty
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Znam kilku takich, a co ciekawe to wcale się nie ukrywają. Przeciwnie, jeden znich planuje(jeżeli go nie zwiną)sam się zgłosić, bo jak mówi. .narazie roboty nie ma to sobie posiedzi do marca w między czasie porobi sobie wszystkie badania lekarskie (bez kolejek do lekarzy) a na wiosnę wyjdzie i ma w du. .. e z MOPS-u dostanie 4-5 stówek jako bezrobotny i po ZK. Do tego załapie się gdzieś na budowę i ŻYĆ NIE UMIERAĆ. Ikto mi powie że nie ma racji?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
To fakt :żyć i nie umierać! Też mam takiego sąsiada. Siedział do maja(5-6 miesięcy za kradzież rowera)kiedy wyszedł to z tej racji dostał jeszcze jakieś, ,dary'' a z GOPS-u w Markusach co miesiąc bierze po ok. 400zl jako bezrobotny. Ma ok. 40 lat i jak dotad pracą się nie pobródził. Nawet podczas tzw. wywiadu pani z gops-u zastała go w tzw. stanie po spożyciu, ale i to nic nie zmieniło. Rok temu mąż był ok. 3 miesiące bez pracy, więc poprosił GOPS o pomoc. .. .. dali 100zł
Do moderacji
Odpowiedz
2
1