UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem czy wiesz, ale alimenciarz idzie do pudła za uchylanie się od obowiązku łożenia alimentów a nie jest to zamiana kwoty na odsiadkę. Po wyjściu dług pozostaje i wciąż rośnie, odsiadka jest związana jedynie z uchylaniem się i jest to słuszne, doradzałbym jedynie przymusową pracę, gdyby nie fakt jeszcze bardziej kosztownej ochrony skazanych no chyba żeby jakaś fabryka przy ZK powstała)