UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No na pewno jak wyjdzie po wyroku karany znajdzie solidną pracę i będzie płacił Alki. Dobre nasze prawo jest dziurawe jak nasze drogi a Rząd jest gromadą zachłannych Klownów.

Bonjur

Anuluj