UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem czy wiesz, ale alimenciarz idzie do pudła za uchylanie się od obowiązku łożenia alimentów a nie jest to zamiana kwoty na odsiadkę. Po wyjściu dług pozostaje i wciąż rośnie, odsiadka jest związana jedynie z uchylaniem się i jest to słuszne, doradzałbym jedynie przymusową pracę, gdyby nie fakt jeszcze bardziej kosztownej ochrony skazanych no chyba żeby jakaś fabryka przy ZK powstała)