UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i powinna powstać, więzniowie powinny zarabiać na siebie. Kiedyś ZK elbląg miał tuczarnię świń w Tropach Elb ale zlikwidowali. Dlaczego niewiem?
i powinna powstać, więzniowie powinny zarabiać na siebie. Kiedyś ZK elbląg miał tuczarnię świń w Tropach Elb ale zlikwidowali. Dlaczego niewiem?