UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i powinna powstać, więzniowie powinny zarabiać na siebie. Kiedyś ZK elbląg miał tuczarnię świń w Tropach Elb ale zlikwidowali. Dlaczego niewiem?


Anuluj