Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

16
15.11.2016
Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym
39-letni mieszkaniec gminy Wilczęta spędzi najbliższe cztery miesiące w więziennej celi. Mężczyzna od października ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, wydano więc za nim list gończy. Kryminalni zatrzymali go na terenie powiatu elbląskiego.
Podczas codziennej służby policjanci z zespołu operacyjno-rozpoznawczego gromadzą oraz werfykują uzyskane informacje na temat poszukiwanych. Celem takich działań jest jak najszybsze zatrzymanie ukrywających się osób. Braniewscy kryminalni ustalili, że jeden z poszukwianych przebywa na terenie powiatu elbląskiego. Wczoraj (14 listopada) przystąpili do realizacji. Chwilę później okazało się, że policyjne przypuszczenia były słuszne. W jednym z mieszkań kryminalni zatrzymali 39-latka.
   Z ustaleń policjantów wynika,że mężczyzna od października ukrywał się przed organami ścigania. 39-latek uchylał się od płacenia alimentów, wydano więc za nim list gończy i wszczęto poszukiwania. Mężczyzna został doprowadzony do komendy, skąd trafi teraz do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe cztery miesiące.
   
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prawdziwy bandzior, od dziś będę czuł się bezpieczniej wychodząc z domu.
(2016.11.15)

info

9  
  1
facet pewnie nie płacił bo nie miał z czego :) teraz oprócz płacenia alimentów przez fundusz alimentacyjny ( z naszych podatków) będziemy go z naszych podatków otrzymywać w zakładzie karnym :)
(2016.11.15)
A kodziarz na wolności ?
(2016.11.15)
Dzięki policji zapłacimy za niego dwa razy.
(2016.11.15)
W sumie bajka. Święta w ciepełku i beztrosko przezimuje a na wiosnę wyjdzie. Brawo Ty
(2016.11.15)
rzeczywiscie spektakularna akcja elblaskiej policji toż to prawdziwe gieroje
(2016.11.15)

info

3  
  0
Statystyka nie odróżnia groźnego przestępcy od leszcza.
Barszczu (2016.11.15)

info

3  
  0
"A kodziarz na wolności ?" - a ty jak mały Kazio z 1b powtarzasz jakieś bzdury. Gospodarka najsłabsza od trzech lat! to jest fakt pislamisto a nie jakieś niezapłacone alimenty Kijowskiego.
ogonek (2016.11.16)
Znam kilku takich, a co ciekawe to wcale się nie ukrywają. Przeciwnie, jeden znich planuje(jeżeli go nie zwiną)sam się zgłosić, bo jak mówi. .narazie roboty nie ma to sobie posiedzi do marca w między czasie porobi sobie wszystkie badania lekarskie (bez kolejek do lekarzy) a na wiosnę wyjdzie i ma w du. .. e z MOPS-u dostanie 4-5 stówek jako bezrobotny i po ZK. Do tego załapie się gdzieś na budowę i ŻYĆ NIE UMIERAĆ. Ikto mi powie że nie ma racji?
(2016.11.16)
Wielu jest takich co pracują na czarno, aby komornik nie wyegzekwował alimentów. Zważcie, na to że matka nie ma takiego komfortu, aby powiedzieć dziecku nie będziesz dziś jadła kochanie, bo tatuś nie dał pieniędzy. Rodzic mający przy sobie dziecko nie ma wyboru, musi stanąć na głowie, aby utrzymać siebie i dziecko, ta druga strona często patrzy przez pryzmat konieczności oddawania pieniędzy byłemu partnerowi. Do poczęcia dziecka trzeba dwoje i na tyleż samo rodziców powinno na nie łożyć. Alimenciarze najczęściej mają zasądzone śmieszne kwoty bywa nawet że jest to 150 zł, niech ktoś z obrońców tych co się uchylają od płacenia spróbuje wychować i wyżywić dziecko za dwukrotność kwoty alimentów. Życzę powodzenia.
(2016.11.16)